Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemista vagyok, minden...

Egyetemista vagyok, minden tárgyból megajánlottam van és nagyon unatkozom vizsgaidőszakban. Ti mivel szoktátok elütni az időt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De rossz dolgod van haver:D hova jársz? Lehet váltok és én is x évig lábat fogok lógatni.:p
2018. jan. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

én őszintén egyet nem értek...

a kérdező erről az egy vizsgaidőszakról írt, az a számos másik ami eddig volt/hátra van korántsem biztos, hogy ilyen "láblógatós"

erre egyből mindenki leminősíti a szakot, pedig azt sem tudjuk, hogy mi az

simán összejöhet az embernek a tanulmányai alatt egy ilyen vizsgaidőszak, ahhoz pedig tényleg az kell, hogy félév közben az ember odategye magát, és így meglegyen mindenből a jó jegy

én is hasonlóan voltam most(egy vizsgám volt), többet se lesz ilyen, az is biztos

és nem büfészakra járok megnyugtatásképp

ha valakit érdekel hogy hogy csináltam, szívesen leírom az összes tárgyam priviben, ha ez kell ahhoz, hogy megnyugodjanak itt az emberek

2-es voltam :)

2018. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

De melyik szakon van ennyi megajánlott jegy?:)))

Mert,hogy ahová én járok,ott egy rohadt megajánlott jegyet lehet/lehetett szerezni ebben a szemeszterben,de azt is rohadt nehezen.A többiből mind vizsga van.:(

2018. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
70%

Az vagyok, aki írta korábban, hogy ismeri.

Legyen annyi elég, hogy a Semmelweisen tanul gyógytornásznak a srác, de kb folyamatosan tanul, meg évfolyamelső, meg minden.

Egyik nap azon hisztizett, hogy valamiből 4-es lesz, és milyen rossz, hogy így már csak 4.86-os átlaga lesz. xdd Gondolom viccelt (remélem viccelt).

Ja, meg volt már olyan is, hogy bement javítózni, mert négyest kapott. Nem tudom milyen a szak, de azért szerintem becsülendő, hogy ennyire komolyan veszi.

2018. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment mindre a zöld kéz!:)

9/14 es egyetértek a továbbképződésről írt kis szösszeneteddel, de sajnos elég sok a "vérpisilős képzés" utáni nevetséges fizu is.

Tényleg provokáció a kérdés, bocsi :'D :(

2018. jan. 5. 18:42
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja, igen, ahogy írta se-n vagyok, dietetikán. A gyógytornász a másik gyerek, mester:*
2018. jan. 5. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!