Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Irodalmat, hogy lehet a...

Irodalmat, hogy lehet a legjobban megtanulni? Már odáig jutottam, hogy összekeverem az írókat és a műveket

Figyelt kérdés
nemsokára érettségizem..vmi ötlet?
2010. jún. 4. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az már elég nagy probléma, ha kevered az írókat és a műveket, magyarán amit tudsz, az messze nem biztos tudás, hanem kb fogalmad van valamenniyre a dolgokról. Rég rossz. Olvasd el a tételt alaposan, 4-5ször, memorizáld. Aztán az alapján írj egy RÖVID vázlatot és avval mondd fel, amíg nem megy nagyobb megakadás nélkül, nézd mellé a szöveget is, az is segít.
2010. jún. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én kinyomtattam 20 kockában mindenkiről egy kis vázlatot (10-20 megjegyzés). Elolvastam minden tételt 4-5-ször. És most 3 napig csak azt a lapot olvasgattam amire kinyomtattam a vázlatot.

Tökéletesen megmaradt és 4 napomba telt az egész. Úgy kezdtem, hogy nem tudtam senkiről semmit.

Töri dettó, ugyan ezt csinálom vele.

2010. jún. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!