Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A büfészakos emberek miért...

A büfészakos emberek miért vannak annyira elszállva maguktól?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 11:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%

Én még nem vettem észre, hogy el lennének szállva maguktól:)

Hogy érted ezt?

2010. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Van egy csomó ismerősöm akik olyan szakra járnak és állandóan játsszák az agyukat hogy ilyen nehéz olyan nehéz. De milyen jó az átlaguk....persze hogy jó mikor úgy írják a dolgozatokat hogy kimegy a tanár egész zh alatt.ezt ők mesélték.Komolyan csak egy napra kellene cserélniük egy komolyabb szakra járó hallgatóval....

Amúgy nem nézek le senkit,csak azért tudják már h mi a helyzet. Bocs ha valakit megbántok.

2010. jún. 4. 12:09
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Két alternatív művész néz egy kirakatot.

Megszólal az egyik:

-Szerinted odaszarjak a lépcsőre?

Mire a másik:

-Ááá hagyd, úgysem értenék.

2010. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%

Első vagyok:) Hát én is nézek néha, mikor vmi gagyi büfészakon örülnek a kettesnek:D De az ismerőseim közül még senki nem verte a mellét, hogy mennyire oltári nehéz. Bár lehet csak nekem nem mondják:D

Te milyen szakra jársz?

2010. jún. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

vegyész

A ismerőseim ifjúságsegítő meg ilyenek

2010. jún. 4. 12:12
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
És ilyenkor mit mondasz nekik?:D
2010. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy szerintem azért lehet, mert mindenkinek az a legnagyobb problémája, amit éppen csinál:) Emlékszem, anno az érettségi is mekkora szívásnak tűnt, most meg már csak röhögök az egészen:)
2010. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk egy tanító szakos mondogatta mindig, hogy milyen nehéz a szakja, mi meg infósok voltunk én meg vegyész szintén. Szerintem sokszor komplexusuk van amiatt panaszkodnak, hogy akkor majd komolyabbnak tűnik a szakjuk, vagy teljesen buták és tényleg megerőltető nekik. Rendesen hígul a felsőoktatás, olyanok bent vannak, akik régebben érettségit se tettek le.
2010. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Igazából már hanyagolom őket. A múltkor kérdezte az egyik hogy ,,szerinted 4.5üös átlagra már jár ösztöndíj?,,

Am mindig elszámolok 3ig:)

2010. jún. 4. 12:20
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
A többség azt tanulja, ami érdekli, attól még nem kell lenézni, mert szerinted könnyű az a szak. Lehet, hogy ők 15-en vannak a csoportban, és nem nyílik lehetőségük a puskázásra, így valóban felkészülnek minden vizsgára, tényleg sokat tanulnak. Ha az ifjúságsegítőt hoztad példának, ők rengeteg jogot, szociológiát, szocpolt... stb hallgatnak, ezen kívül gyakorlatra járnak, így széleskörű a tájékozottságuk. Én sosem mondom más szakjára, hogy "büfészak", szerintem ez lekezelő.
2010. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!