Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A motorosok többsége (legalább...

A motorosok többsége (legalábbis akiket ismerek) miért van úgy elszállva magától, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Biztos nem mindenkire igaz, de vajon miért hiszik azt, hogy azért mert motoroznak, különbek más embereknél és ezt minden lehetséges alkalommal hangoztatják is ?
2011. okt. 15. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Büszkék rá, hogy motoroznak, mert egy veszélyes, de annál szórakoztatóbb dolog. Mellesleg inkább erre legyen büszkék, mint arra, hogy mekkora partyt csaptak péntek este, meg hogy hány kukát borogattak fel.
2011. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:

nem vágom mire gondolsz?

szomszédnak cbr1000rr van és egy 750es chopper ,milliomosok és nem nagyképű.

unokatesómnak husaberg fs650e van és szintén nem nagyképű.

haverok közt van drz-s,suzuki gsr600-as,suzuki gsxr 600as tulaj is és egyik sem nagyképű.

miben nyilvánul meg az hogy hangoztatják?

2011. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem rosszból mondom,de szerintem,te látod őket nagyképünek,mert egyfajta irigységérzés van benned.Mielőtt elítélek valakit,először mindig szétnézek a saját portámon,és sokszor jövök rá,hogy nincs igazam.

Persze kivételek mindig vannak...

2011. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 dirtboy ***** válasza:

ja azt nem írtam hogy én magam is motoros voltam,száguldoztam az utcákon de azért ésszel tettem és nagyon figyeltem.

volt hogy anyukák akik tolták a babakocsit látták hogy jövök és integettek hogy alszik a gyerek és mennyek lassabban.

én szépen lelassultam,gáz vissza kuplung be és szépen amilyen halkan csak tudtam elhaladtam mellettük és gurultam tovább hogy távolabb kerüljek tőlük mire megint gázt adok. de kitudja lehet hogy még ezek után is szidta az anyámat az anyuka hogy a hülye motoros felkelti a gyereket.

2011. okt. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy látom volt, aki magára vette pedig direkt odaírtam, hogy AKIKET ISMEREK. Nem értem miért lennék irigy, mikor az enyém is ott pihen a garázsban :).

Bár lehet, hogy ezek a kedves ismerőseim akkor is ilyenek volnának, ha vasútmodellezés lenne a hobbijuk.

Azért várok még válaszokat, véleményeket.

2011. okt. 15. 11:54
 6/7 dirtboy ***** válasza:

én pl.nem vettem magamra,de a kérdésemre nem válaszoltál még pedig hogy miben nyilvánul meg az hogy hangoztatják?

mit szoktak mondani?

2011. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez nem csak "mit szoktak mondani", hanem egy egész viselkedésmód. Mindenkinél okosabbak, kb dögöljön meg mindenki más az utakon (tökmindegy, hogy kamionos vagy gyereket sétáltató anyuka, vagy taxisofőr, csak hogy a kedvenc "közellenségeket" említsem). És ők az áldozatok, mert senki nem figyel rájuk, stb...

Nem mondom, hogy ebben nincs igazság, de azért ennél összetettebb a kérdés. Ja, meg akinek nincs meg ez az "életérzés" az le is van sajnálva. Mellé természetesen a kioktatás, hogy pedig én vagyok a legtechnikásabb, meg ilyen-olyan időket mentem ezen-azon a vonalon.

2011. okt. 15. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!