Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lerombolni az...

Hogyan tudnám lerombolni az önbizalmát, h ne legyen ennyire elszállva magától h szép?

Figyelt kérdés

A hugom 16 éves,és kezd rájönni h szép. Flörtölget az én osztálytársaimmal. idegesít h ők is mondják h ő sokkal jobban néz ki mint én.

eddig vissza tudtam fogni,folyamatosan mondtam neki én mega barátnőim h milyen ronda,de már kezdi elhinni h ő szép,és kezd nagyképüsködni velem


2011. máj. 24. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
mondd meg neki, hogy a szép külső belső értékek nélkül nem ér semmit. Ne agyalj rajta, ha látja rajtad, hogy idegesít, azzal csak teszed alá a lovat.
2011. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sehogy. Nem szép dolog az irigység, kárörvendés.

Főleg azért nem mert a saját testvéredről van szó. Légy inkább büszke rá.

Az igazi szépség nem külsőre mutatkozik meg.

2011. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Ti vagytok a testvéri szeretet díszpéldányai :)

Ez nevetséges, a kérdést pedig ostobának tartom, ne haragudj.

2011. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ne legyél irigy és gyerekes...
2011. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

irigykedsz rá? nyilván ez van.

mond meg neki,hogy kicsit vegyen vissza,ha téged ez ennyire zavar,de szerintem nem a te dolgod lelombozni az önbizalmát. különben is,mit zavar,ha flörtölget a te osztálytársaiddal? nemhogy büszke lennél rá,hogy szép testvéred van... ez elég gyerekes dolog,nem gondolod? nem a te dolgod letörni az önbizalmát. gondolj bele,ha te lennél ilyen helyzetben,neked az hogy esne,hogy ha a húgod ezt tenné veled? el kéne ezen töprengened.

2011. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Inkàbb te növeld az önbizalmadat és ne érdekeljen, hogy a hùgod mit mond, vagy mit csinàl. Hidd el jobban jàrsz. Mindenkiben megtalàlható a szépség.
2011. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

mark86


talán le kéne szarni és a saját dolgoddal foglalkozni/örülni annak hogy ez a legnagyobb gondod az életben....egyenlőre!

2011. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, ez milyen óvodás szint... a hugod 16 éves, akkor te pedig már csak idősebb lehetsz és még mindig itt tartotok? :/
2011. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

"ddig vissza tudtam fogni,folyamatosan mondtam neki én mega barátnőim h milyen ronda"


Ezen én nagyon kiakadtam.... Inkább nem is mondanék rád semmit! Komolyan, ilyet....

2011. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

ha a húgod 16 éves,és te idősebb vagy,mégis itt mozog az értelmi szinted,el sem merem képzelni,akkor lehet,hogy saját magaddal kéne kezdened valamit,nem? a saját dolgaiddal foglalkozz,és ne azzal,hogy ő nagyképűsködik! ha szép és büszke magára,azzal mi baj?

nem az ő önbizalmát kell letörni,hanem saját magadon melózni,hogy ne irigységet érezz a saját testvéred iránt,hanem büszkeséget,hogy szép. nyilvánvaló,hogy irigykedsz rá,ez pedig szánalmas,már ne is haragudj. ezt tenni a saját testvéreddel pedig egyenesen undorító.

2011. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!