Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ínátok légyszi jó magánorvost...

Ínátok légyszi jó magánorvost Bp. -en, aki nincs túlzottan elszállva az árakkal és lehetőleg nő?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én pasit tudok, de nagyon jó, bárki akinek ajánlottam eddig, meg volt elégedve vele. Nem tudom mi a jó ár neked, ő pl a terhesgondozást6-8ezerért csinálja, attól függ kell-e uh meg ilyesmi. Zuglóban, és Gödöllőn is van magánrendelése, de sztk-ban és kórházban is dolgozik, ott meg ingyenes. Ha érdekel, megírom a nevét, elérhetőségét is, csak így előre nem akarom, mert nőt "kértél". :-)
2011. máj. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

szia en Dr. Dékány Ágnes hez jarok de szerintem egy picit draga terhesgondozas 8e ft de nagyon kedves es aranyos

[link]

2011. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne az elérhetősége! :)
2011. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok. Dr. Toldi László, és itt a webcíme: [link]

Sztk: 17.ker., (kórház: 10.ker Bajcsy), itt ingyen rendel, és tényleg jó fej!

2011. máj. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meg tudnátok írni még, hogy a szülést mennyiért válalják? Igazából a második gyerekemet várom és az első dokimmal nagyon meg voltam elégedve,de sajna azt most nem engedhetem meg magunknak, a vizsgálatok 10 ezer volt a szülés 80 ezer.
2011. máj. 26. 17:58
 6/11 anonim ***** válasza:

szia 17:27 vok

en sajnos nem tudom hogy menyit ker nekem inkab szulesznot ajanlottak es neki 30e-t fogok adni mer o nem szabja meg az arat es a dokim is mondta hogy nagyon jo szuleszno mer egyut is dolgztak mar 11 ker ben ha erdekel oda adhatom a tel szamat:)

2011. máj. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Megint első vagyok. Én nem fogadtam meg, sztk-ba jártam hozzá, de pont nála szültem, ő volt beosztva. :-) Úh. sajna nem tudom mennyibe kerülhet, de szerintem 80alatt nem nagyon vannak.
2011. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia,

Dr. Csatlós Éva a mostani dokim egy tündér!!!Nagyon lelkiismeretes, odafigyel, mindig tudja/emlékszik mi van velem. Én is a 2. babámat várom, ill. februárban vetélésem volt, rögtön gyógyszert írt, vizsgálatok stb. A fiamnál más dokim volt, rengeteg pénzt hagytam nála, és nem voltam elégedett. a doktornő 3 helyen rendel (magánrendelés) 5-6000 ft/alkalom. Dunaharaszti, Nagykőrösi út, Thököly út XIV. ker., a szülésért konkrét pénzt nem kér, annyit adsz amennyit gondolsz.

A googleban rá tudsz keresni. sosem választanék mást, volt már 1-2 nőgyógyásszal dolgom, de ilyen lelkiismeretes orvossal még nem találkoztam.

2011. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dr. Varga Horgosi Ágnes

Nála szültem, és bátran merem ajánlani, nagyon jó.


Nem tudom, van-e magánrendelése, én az Egészségházba jártam hozzá (X. kerület), meg a Bajcsy kórházba.

2011. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bábinszki Ágot

Magánrendelő a Váci út 16. I em. 1/b. telefon: 320-4268

bejelentkezni a fenti telefonszámon lehet hétfőtől - péntekig 12-20 óráig


Bűbájos, alapos, kedves, lelkiismeretes, nagyon jó uh-os szakember is!

Ő volt a dokim, de a barátnőjéhez irányított szülés-ügyben, mert nyáron nem lesz itthon. Az új dokim Varsányi Hajnalka, aki eszméletlenül jó, imádom, de sztem Bp. legelfoglaltabb nődokija, a magánrendelését nem ajánlom, mert ezren vannak, én Telkibe járok hozzá.

Mindketten az Istvánban praktizálnak.

(ezek után biztos, hogy soha többet nem lesz férfi orvosom)

2011. máj. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!