Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Izgulok nagyon azt hiszem...

Izgulok nagyon azt hiszem (vizsgaidőszak), és napok óta négy órákat alszom (nem direkt, ennyi megy), viszont már remegek a faradtsagtól. Hogyan tudnék normalisan aludni szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon kétségbeejtő egy allapot ez :(
2018. jan. 5. 01:51
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
igyál pár felest bástya
2018. jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beviszel bármilyen koffeines dolgot a szervezetedbe azt csak délutánig tedd meg, mert amúgy azon kívül, hogy ébren tart még a szorongásodra is rátehet egy lapáttal. Én vizsgaidőszakban hasonlóan viselkedem az első hétben, aztán a sikeres vizsgák utáb megnyugszom, hogy megy ez. Ha nálad nem így van, akkor igyál valamilyen nyugtató teát este, beszélj telefonon/chaten a barátaiddal, hogy ők hogy érzik magukat, az is megnyugtató lehet, ha hasonlóan. :D Amit még szoktam, hogy elképzelem a sikeres vizsgát elalvás előtt, utána már egész hamar be tudok aludni. Ezt magadban kell lerendezned, próbáld tudatosítani magadban, hogy nem az életed múlik rajta, mindent ki lehet előbb-utóbb javítani.
2018. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi az, amitől a legjobban félsz? Miért nem tudsz aludni? Ha úgy érzed, hogy nem tudsz eleget, vagy hogy el fogod felejteni a tanult dolgokat? Próbáld meg tudatosítani ezt, és akkor egy kicsit meg fogsz tudni nyugodni, és tudsz arra figyelni, ami miatt ennyire izgulsz. Mindenképpen állj meg egy pillanatra, és gondold ezt végig, mert 4 óra alvásokkal nagyon nehéz lesz kibírni érdemben a vizsgaidőszak végéig.
2018. jan. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Próbáltam megkeresni az okát, de most egyszerűen semmilyen logikus oka nincsen, lévén 23 kreditem van, és arra ösztöndíjat biztos nem fogok kapni. Szóval most a jegyek miatt nem kell izgulnom. Készülök rendesen, teszek bele energiát, úgyhogy a bukástól nem igen kell tartanom azt hiszem, szóval... tényleg fogalmam sincs.

Pár naponta alszok egy normálisabb mennyiséget, de ezzel túl sokra nem megyek...:/, úgyhogy holnap az első utam a gyógyszertárba vezet, hátha tudnak ajánlani valamilyen gyógyteát, vagy ilyesmi...

2018. jan. 7. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!