Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből vizsgáztathat a tanár?

Miből vizsgáztathat a tanár?

Figyelt kérdés
12. osztályos vagyok azaz érettségi előtt és különböző okok miatt az első félévet külföldön kellet töltenem, így most félévkor minden tantárgyból vizsgáznom kell. Namost a magyar tanárom a tankönyvben lévő témák helyett kitalálta hogy 10-10 érettségi tételt fog kérdezni.Tételcímeket adott meg de ezek többségét még 9-,10. -ben tanultok magyarul az idei évi tankönyvben nincs benne.Megteheti ezt a tanár? Nincs kötelezve törvényileg hogy az idei tananyagból kell vizsgáztatnia?
2018. jan. 6. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abból vizygáztathat, amit tanított a félév során.
2018. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Voltam magántanuló, megtették velem is, bár jogilag nem tudom szabályos-e. 12-ben pedig előnyödre válhat egyébként, lehet azért kérdezte azokat, mert érettségi tételek egyébként (nálam is ez volt a helyzet, hasznomra is vált).
2018. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Előző években se voltam a tanár kedvence mostmeg semmi kontaktom nem volt vele a félév során és a félévi vizsga előtt két héttel kaptam egy levelet, hogy ezeket fogja kérdezni szal nem tudom, de köszönöm a válaszokat
2018. jan. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!