Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok a felvételi...

Csak én vagyok a felvételi miatt kiakadva?

Figyelt kérdés

1. A magyar az mar a nevetseges szintet surolta. Koviubi porivel? Lekipali? Ha ezt tudom nem fizetek a magyarelokeszitore. Jo ez a kisebbik baj. Orulok inkabb hogy konnyi volt.

2. A mate az viszon annyira nehez volt. Egyik felveteliben sem volt meg ennyi szoveges sz*arsag. Hany ponty van abban a ki*aszott toban? Hany karatos az a gyemant vagy mar nem tom mi. Melyi vizet kell atontogetni. A diagramm is nehezebb volt mint az eddigiek.

Magyarbol 5 vagyok matekbol 4 de orulok ha matekbol lesz 20 pontom (de annal mar tenyleg boldog vagyok) a magyar az olyan 40-45.

Nektek mi rola a velemenyetek?


2018. jan. 20. 22:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Es en amugy tom hogy gaz de azt a buszos pasisat csesztem el
2018. jan. 21. 09:40
 12/21 anonim válasza:

A magyar valóban nagyon könnyű lett, de én inkább örülök annak, hogy a tanárok akik összeállították próbáltak újszerű dolgokat belcsempészni, és annak is örülök, hogy szinte midenkinek jól sikerült.

A matek egy fokkal tényleg nehezebb volt, de szerintem nem ez volt a legnehezebb felvételi amit valaha megírattak. Mindenki izgult, nem pont ilyen feladatokra számíthatott, de azért nem volt megoldhatatlan. Eddig mindenkinél azt olvastam, hogy rosszul sikerült neki, de mivel itt egymáshoz mérik a diákok pontjait, nem a tanulóhoz mérten... tudjátok hogy van ez. Ha neked nehéz, akkor mkndenkinek az volt

2018. jan. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Minden évben megy ez a hiszti, pár éve felvételiztem, akkor is volt. Nem értünk el vele semmit.

A matek feladatlap nehézségi szintje nincs arányban az iskolák oktatási szintjének kb 90%-ával, ezért vannak évről évre rossz eredmények. Meg persze ez szelektálja a legjobban a tanulókat, amire valahol szükség is van. Csak nem túl igazságos, hogy bizonyos helyeken rendesen felkészülhetsz rá, míg mások méregdrága magántanárt, előkészítőt stb-t fizetnek és netán még így is csalódnak.

Ami a magyart illeti, nem néztem meg az idei feladatlapot, de annak idején kb 8-10 évnyit töltögettem ki és soha nem volt bajom egyikkel sem, mindig 40 pont felett sikerültek. A feladatok nagy része szerintem általában az alapműveltséget méri fel és sajnos manapság a szlenget is kénytelen vagy ismerni a közmondások, versek mellett is akár. Ez mondjuk tényleg szomorú, de hasznos is valahol. Meg inkább örüljünk, hogy a magyar sosem olyan nehéz és van mivel felhúzni a (rendszerint) tré matekot.

2018. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Csak az igazán jó matekosoknak ment jól,akik amúgy is versenyekre járnak.Az átlag jó matekosok közül soknak nem sikerült(nekem se).
2018. jan. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A Magyar Nagyon könnyű volt.Az nekem 45 pont lesz kb de a matek az brutális volt.Iszonyúan rosszul sikerült így is hogy nekem volt 15 perc hosszabbítás is van papírom hogy a matek nem megy
2018. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a véleményem a magyar nagyon könnyű, de a matek az nagyon nehéz és teljesen igazad van minden matek felvételiben amit gyakoroltam volt igaz-hamis ebben nem volt de 3 db. 10-es feladat nehézségi szintű feladat volt. Nekem is a magyar kb. 40 pont lesz a matek pedig botrányosan sikerült XD szerintem 20 pont körül de annál több nem hiszem. Legalább a magyarral lehet kompenzálni a matekot. Ja és én eddig szerettem az állatokat, de a pontokat egy életre megutaltam.
2018. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Mostmár a pontyot lekipalival meg koviubival karátba forgatva fogom enni:3.. amugy igen WTF mi volt ez a felvételi
2018. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Utolso elotti detto xd utalom a ponytokat😂

Utolso ezen rohogok nagyon😂

2018. jan. 21. 21:32
 19/21 anonim ***** válasza:
ja könnyű az a baj , ha nehéz az..
2018. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 séllei lászló válasza:

Én 64 pontot írtam :D

Amúgy nagyon de nagyon nehéz volt..

Osztalytarsam 99 pontot írt :D

A magyarban rontott raadasul, azaz nem adott címet a fogalmazásnak...

2018. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!