Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok a felvételi...

Csak én vagyok a felvételi miatt kiakadva?

Figyelt kérdés

1. A magyar az mar a nevetseges szintet surolta. Koviubi porivel? Lekipali? Ha ezt tudom nem fizetek a magyarelokeszitore. Jo ez a kisebbik baj. Orulok inkabb hogy konnyi volt.

2. A mate az viszon annyira nehez volt. Egyik felveteliben sem volt meg ennyi szoveges sz*arsag. Hany ponty van abban a ki*aszott toban? Hany karatos az a gyemant vagy mar nem tom mi. Melyi vizet kell atontogetni. A diagramm is nehezebb volt mint az eddigiek.

Magyarbol 5 vagyok matekbol 4 de orulok ha matekbol lesz 20 pontom (de annal mar tenyleg boldog vagyok) a magyar az olyan 40-45.

Nektek mi rola a velemenyetek?


2018. jan. 20. 22:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Miért?Én se adtam.
2018. febr. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!