Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak nekem van már tele a...

Csak nekem van már tele a hócipőm egésszel?

Figyelt kérdés
Egész félévig tepertem egy felvételi miatt ami irtó nevetséges volt xD aztán még itt kel nyalizni a tanároknak ,hogy adják meg félévre a jobb jegyet...szánalom... Ha még versenyeken is indulok nem értem miért a rosszabb jegyet kell adni.Tegnap már idegösszeropanás szélén voltam kitört belőlem a másfél órás sirás... Lehet hogy,nektek könnyebb de a mi sulinkba heti 7 dolgozat mellet nem volt könnyű még a felvételire is tanulni és mindennap a 100%-ot nyújtani:)

2018. jan. 21. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell beleállni ebbe a teljesítménykényszerbe. Persze részben a suli, a tanárok meg a szülők tehetnek róla, de azért egy jó nagy adag terhelés és kényszer saját magatok felől érkezik, ezt kellene felfogni. Semmivel sem lesztek kevesebbek, ha nem nyújtotok minden nap 101%-ot, néha képtelenség, és bőven elég tud lenni a kevesebb is. Azok a dolgok, amiken most stresszeltek, amik az idegösszeroppanás szélére sodornak titeket, néhány év múlva semmilyen jelentőséggel nem fognak bírni. Egyszerűen nem fog számítani. Senki se fogja megkérdezni, hányas lettél általános iskolában bármilyen tárgyból, hogy sikerült a felvételi... Nem ezen múlik az élet.
2018. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én is idén felvételiztem és egyetértek szerintem is egyszerűen szánalmas a magyar túl könnyű (ami nem is baj), de a matek borzasztó nehéz. Szerintem az lenne a jó ha a magyar és a matek ugyanolyan nehézségi szinten lenne. És azt tudom javasolni, hogy ha hazaérsz próbálj valami nyugtató dolgot csinalni, én pl.: nekem is volt ilyen problémám és most heti háromszor atlétika edzésre járok és nekem ez bevált, mert közben jól érzem magam és legalabb azon a 2 órán nem azon stersszelek, hogy holnap hogy fog sikerülni a dolgozat. Egyébként én szeretem az állatokat, de a pontyokat egy életre megutáltam.
2018. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok, amikor megnéztem a matek felvételi megoldókulcsot én azt éreztem, hogy most esek össze, mert nem hittem el, hogy ennyire elcsesztem és azóta már semmi nem segít mindig csak arra gondolok, hogy hány pont lett a matek és felfognak-e venni és félek, hogy ez addig nem múlik el amíg ki nem derül, hogy fölvettek-e.
2018. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld átgondolni, mely tantárgyak feleslegesek és melyek nem és így tanulni rá.
2018. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van.Még véletlenül se segîtenek a tanárok(tisztelet a kivételnek!),sajnos pl. tőlünk két hete elment a kémia tanárnőnk,jó fej volt,végre értettünk mindent,a jegyünk is jobb lett mint a tavalyi tanárnőnél.Úgy hagyott itt minket,hogy lezárt mindenkit cerurázal.Erre visszakaptuk a tavalyi tanárnőt,akinél újra nem értünk semmit.Amióta visszajött,csak a röpiket irattatja velünk és rontja le a jegyeinket(direkt),mert szerinte túl jó jegyekre vagyunk lezárva.Elmondja kb.mit tanuljunk,miből fogunk îrni,erre teljesen mást kérdezett a dolgozatban.Kiosztja a sok egyest és sorra húzza le az előző tanárnő által javasolt jegyeket.Szóval,ilyen tanárokkal nem könnyű nem idegösszeroppanást kapni,amikor vkinek számît a kémia jegy.
2018. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!