Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki "rutinos" érettségire...

Aki "rutinos" érettségire való jelentkezésben, segítene nekem ebben a kis apróságban?

Figyelt kérdés
Már érettségiztem, viszont kémiából szeretnék emeltezni (kiegészítő érettségi lenne). Elkezdtem kitölteni online az érettségire való jelentkezést, de.. Ugye kémiából szeretnék emeltet tenni, viszont a táblázatoknál ott van, hogy rendelkezem-e már érettségi eredménnyel ebből a tárgyból: nem. Ezután a következő táblázatban is be kellene elvileg jelölnöm valamit, "Érettségi bizonyítványomba az előző rovatban jelzett eredményem feltüntetését kérem". Nemet választottam, és már van érettségi bizonyítványom, akkor itt most az emelt-et kellene választanom?

2018. jan. 22. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván.
2018. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nyilván? :D Nincs eredményem még belőle, akkor miért lenne nyilvánvaló, hogy bejelöljem, tudomisén emelt szinten van, holott előtte azt jelöltem, hogy egyáltalán nincs eredményem kémiából? De ha meg üresen hagyom -ahogy az útmutatóban is írják-, akkor meg emiatt nem tudok továbbmenni.. Én totál nem értem..
2018. jan. 22. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertem már, most megnéztem h mire gondolsz, félreertettem. Azt már bepipáltad, hogy van érettségid és nem állsz középiskolával jogviszonyban?
2018. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó jaj de jó! :) Igen, azt pipáltam be.
2018. jan. 23. 01:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!