Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Dekoncentrált vagyok nagyon!...

Dekoncentrált vagyok nagyon! Nem megy a tanulás. Tippek?

Figyelt kérdés
Kettes lettem fizikából, matekból, kémiából. A tannulás nem megy, ha leülök tanulni akkor valami mindig elvonja a figyelmem, van hogy csak bámulok magam elé. Órán szintúgy, odanézek, de folyton elkalandozok. Mit tudnék tenni, hogy javítsak? Gyatra az átlagom, és 9.es vagyok egy gimiben.
2018. jan. 24. 14:58
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia!


Az első lépést már megtetted a javulás érdekében, hiszen észlelted és behatároltad a problémát. Figyelmetlenségnek több oka is lehet. De összeségében azt mondhatjuk, hogy fegyelmezetlen vagy. Ezen a vonalon érdemes elindulni, gondolom az első frusztrált pillanatban feladod a tanulást, pedig tudod, hogy tanulnod kellene.


Szerencsére ma már nem csak tankönyvekből lehet tanulni, hanem az internetről is,

pl.: [link]

mateking.hu

easymaths.hu

sulinet.hu

Ha gyakran érzed magadat enerváltnak, akkor érdemes elkezdeni sportolni, akár otthon. Otthon

edzéshez nem kell más csak egy jógaszőnyeg. Gyógynövényekkel is érdemes megismerkedned. Illetve próbálj meg olyan szokásokat beilleszteni az életviteledbe, amik növelik az energiaszintedet (meditáció, jóga, torna, légzésgyakorlatok, séta)

Ne aggódj amiatt, hogy elszúrtad ezt a félévet, pár hét alatt simán megtudod fordítani a helyzetedet.

2018. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!