Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen agyserkentőt egyek/igya...

Milyen agyserkentőt egyek/igyak, hogy ne legyek dekoncentrált, és menjen is a tételtanulás zökkenőmentesen?

Figyelt kérdés

Záróvizsgák előtt állok és azt szeretném megkérdezni, hogy mivel próbáljam felpörgetni az agyam, ami a fogyókúrámba bele is fér naponta?

Étcsoki, Szőlőcukor? Ha ilyesmi, ezekből mennyiségileg mennyit vigyek be, hogy az hatásos is legyen, meg ne is hízzak? :)


+1 kérdés: 3 hónap alatt -9kg-tól sikerült megszabadulnom, ez az eredmény jónak számít? :)


Köszönöm előre is a válaszokat! 20/l. :)



2012. máj. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Zabkása zsírszegény fekete kakaóporral összekeverve. Reggelre kb 30-40 grammból főzz vízzel zabkását. 5 perc alatt kész van, és rakj bele folyékony édesítőt.
2012. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sok koncentracios problemam volt fogyokura alatt es hiaba szedtem szoja lecithint meg b vitamint vagy akarmit nem segitett viszont azt vettem eszre , hogy amiota zabkasat reggelizem es egesz nap zold teat szurcsolok a zabkasa egy jo loketet ad a zold tea pedig fenttartja az energiam:)
2012. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most is zabkását eszek... Ma írásbeli vizsga van. :)

Egyébként dettó olyan íze van, mint a tejbegrízdnek. :)

Úgy szoktam főzni, hogy egy kisebb pohár zabpehely, ugyanannyi 1,5%-os tej + ugyanannyi mennyiségű csapvíz, és főzöm vagy 5 percig, ha besűrűsödött pedig teszek bele fahéjat + édesítőt. :)

2012. máj. 16. 05:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a testnevelő tanárnőm ajánlotta és be is vált tétel tanulásoknál a következő:

mikor úgy éreztem, hogy már nagyon nem fog az agyam, 10guggolás, 10fekvőtámasz és kb.: 1-2percig fejállás. Nagyon szuper volt és felfrissültem tőle, ja és ezek után 3dl víz elfogyasztása.

2012. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!