Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén a 47 pont milyennek...

Idén a 47 pont milyennek számít a felvételin?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem túl combos
2018. jan. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahol én írtam,ott átlagosan 14 pont lett a matek,és 37 a magyar.Átlagosat írtál kb
2018. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem számít jónak sem odén sem máskor. Az idei felvételi nem volt nehezebb mint általában szokott. Ennyi pont persze épp elég egy szakgimnáziumba, azok között nézelődj milyen terület érdekelne.
2018. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ááá nem volt akkor nézd meg a mostani matek feladatokat meg a tavalyiakat 6 feladat talán volt ami olyan volt de a többi nem
2018. jan. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem, hidd el. A tavalyi is pont ilyen nehéz volt matekból. A magyar pedig idén könnyebb volt. De nem vitázok, majd kijön az országos átlag és kiderül. Ezzel nem azt mondom, hogy nem volt nehéz az idei matek, csak azt, hogy a tavalyi is nehéz volt. És minden évben ugyanez megy, akik épp akkor írták bizonygatják, hogy mennyire nehéz volt,főleg akik elrontották, és biztos, hogy így is érzik. Aztán jönnek az országos átlagok és minden elcsendesedik 😉
2018. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak: 81-et írtam és igen nehéznek találtam a matekot!
2018. jan. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt nem arrol van szó, hogy nem volt nehéz a matek, hanem hogy tavaly IS nehéz volt. Miért kell minden évben ezt játszani, hogy akik abban az évben írják nyafognak, hogy mennyivel nehezebb volt, mem értem. Tavaly is nehéz volt felvételizni, idén is.
2018. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!