Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémai es emelt bioszra...

Emelt kémai es emelt bioszra feltudok készülni 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Biológiából eddig is emeltre készültem, attól annyira nem is tartok, de kémiát csak nyáron kezdtem el. Most tartok a szervetlen kémai elejen. A számolások kb alap-közép szinten mennek. Elég motivált vagyok, van külön tanárom is. Suli miatt, csak délutánként tudok időt szakítani a tanulásra.

#emelt kémia #emelt biológia #felkészülés 3 hónap alatt
2018. jan. 27. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem a nulláról kezded, de függ attól, hogy milyenek az alapok és hány % a cél.

Én a számolásokat kezdtem nyár elején, az elméleteket csak januárban, szóval lehetséges:) - Mondjuk jó alapjaim voltak.

2018. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán sikerülhet, persze ha nagyjából képbe vagy a dologról

Ha napi 3-4 órát rászánsz akkor bőven sikerülni fog. :) én is most fogok érettségizni mindkettőből emelten és januárban kezdtem el a kémiát alaposabban tanulni. Meg írtunk próbaérettségit elsőre 62% lett tehát semmi sem lehetetlen

2018. febr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) azta utolsó, gratulalok. Szép eredmény lesz ebből majd az érettségin. Milyen könyvből készülsz? Számolásokkal hogy állsz?
2018. febr. 18. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszönöm!:) neked is menni fog!!! Leginkább a mozaikos könyveket használom, azokban szinte minden benne van amit tudni kell. Egy kicsit több infót tartalmaz szerintem Villányi Összefoglalója , de az is nagyon jó!

Hát a számolások mennek a legkevésbé, de ha nem egyből neki ugrasz a feladatoknak hanem egy kicsit átgondolod előtte akkor menni fog! Nagyon sok a beugratós és ezeket muszáj észrevenni. Egyébként az ötösöm lesz kémiából készülök valamint az emelt érettségi feladatsorok számításainak megoldását mindenképp csináld meg!!!!!!!!! Rengeteg évben van hasonló feladat mint az előbbi években :) Sok sikert!!!!!!

2018. febr. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!