Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha államilag finanszírozottan...

Ha államilag finanszírozottan tanulok pl egy orvosi egyetemen, és tegyük fel hogy csúszás -vagy egyéb problémák -miatt ott hagyom az egyetemet, akkor a tandíjat ki kell fizetnem visszamenőleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A fent említett kérdésre lennék kíváncsi mert nem tudom hogy is működik ez pontosan.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



#egyetem #csúszás #tandíj #orvosi egyetem #államilag finanszírozozz
2018. jan. 28. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben már min. 2 félévet elhasználtál és nem mész egy másik szakra, hogy szerezz egy diplomát, akkor visszamenőleg az addig igénybe vett tandíj felét kell visszafizetned amennyiben itthon fogsz dolgozni.

Ha lelépsz külföldre, akkor az egészet vissza kell fizetni.


Illetve van arra is lehetőség, hogy a tartozásod fejében itthon fogsz dolgozni.

2018. jan. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de azon az egyetemen belül kell átmenni egy másik szakra? egyébként köszönöm a választ :)
2018. jan. 28. 14:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bármilyen másik egyetemre mész, más karra/szakra.
2018. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!