Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem járni órára meló miatt....

Nem járni órára meló miatt. Szerintetek mennyire elfogadható ez?

Figyelt kérdés
Rendben, hogy nem a semmi miatt meg nem láblógatásból lógja el valaki, de személy szerint marhára kezdem unni, mikor az ilyenek (amúgy megtehetné, hogy kevesebbet dolgozzon, azzal is fenn tudná magát tartani) szívják a többiek vérét jegyzetért, utána meg villognak azzal, hogy ők mennyit keresnek és milyen jól megy nekik az egyetem. Ez csak szerintem szánalmas? Szoktam én is dolgozni hétvégente meg hétköznap itt-ott, de bejárok órára és nem dísznek vagyok az egyetemen, meg "légyszi add már ide ezt meg azt"... Miért jó ez? Miért nem tudja valaki a saját dolgát csinálni, ha már választott egy szakot?
2018. jan. 29. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötelező jegyzetet adni senkinek.
2018. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Akkor ne add oda a jegyzetedet.

Én is dolgoztam az egyetem mellett, pedig nem szorultam rá.

Legalább annyit tanultam azon a munkahelyen, mint az egyetemen! Felbecsülhetetlenül hasznos tapasztalatokat szereztem ahelyett, hogy semmire-sem-jó órákon rohadtam volna.

Más kérdés, hogy aki bármi okból úgy dönt, hogy nem jár be bizonyos órákra, az vállalja érte a felelősséget. (Én is kaptam egyszer kettest azért, mert a tanár nem tolerálta, hogy egyszer sem ültem be az órájára, de ez benne van a pakliban, és igen, így is megérte, és nem ez volt a jellemző, hanem az, hogy 4-5-ösökkel átmentem.)

2018. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Az életben is ugyanez megy.

Rajtad múlik, hogy hogyan foglalsz állást a témában.

2018. jan. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%
Nem kicsit vagy irigy és rosszindulatú.
2018. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a problémádat. Amikor én jártam egyetemre, rögtön az első órán begyűjtötte az egyik srác mindenki email címét és csinált közös google levelező kőrt és tárhelyet. Mindent megosztottunk. Ez mindenkinek jó volt.


Persze nálunk is voltak olyanok, akik csak kihasználták a helyzetet, de elegen adtak hozzá, hogy mindenki jól járjon.

2018. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!