Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a tudásomat?

Figyelt kérdés
Teljesen butának érzem magam. A tanulás számomra roppant időigényes, aztán meg másnap nem is emlékszem mindenre. Ha meglátok 3 oldalnyi leckét, megijedek tőle. Fizikából és kémiából teljesen kuka vagyok, a matek még megyeget is, abból közepes vagyok. Ráadásul néhány tanár is azt érezteti velünk, hogy mennyire buták vagyunk. Hogyan tudnám fejleszteni magam? Mit csináljak, hogy ne ijedjek meg a tanulástól? Lehetek még okos?

2018. febr. 1. 21:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A szorzótáblát nyilván nem rövidítjük leXD

A definícióhoz viszont írtam példát, hogy én hogyan szoktam. :)

A Szorzótáblákat meg leírogattam, talán többször is, amíg nem rögzült. :) Nagyon hatásos módszer.

2018. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mondjuk meg kell tanulnod ötven állatot angolul"

Ez meg mondjuk szótáras feladat?

Na, hát szótárasnál is leírod balra a szót, ha sima lapra dolgozol, akkor gondolatjellel mellé a jelentését. Ozt kész. :)

2018. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!