Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretném fejleszteni angol...

Magyarvitez1 kérdése:

Szeretném fejleszteni angol tudásomat. Van jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Pár éve tanultam angolt és most sokat felejtettem. szeretném fejleszteni az angol tudásomat, sajnos akkor sem voltam olyan jó benne, és most szeretnék többet kihozni belőle. az angol érdekel engem úgyhogy az ösztönzés megvan. nem feltétlen szeretnék tanfolyamra menni inkább otthon valami hobbi szinten tanulgatni, de mégis fejlődni szeretnék. válaszokat előre is köszönöm!!!

2017. aug. 27. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd meg mondjuk a Traveller könyvsorozat megfelelő kötetét, és tanulj!
2017. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először bemagolod a szavakat. Aztán berágod a szövegeekt. Ennyi.
2017. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,

én is hasonlóképpen vagyok az angollal ,annyi különbséggel,hogy volt egy időszak ,amikor elég jól ment.

Ha esetleg lenne kedved,affinitásod,akkor levelezés formájában,akár skype-on keresztül tudnánk közösen angolozni.

Írj,ha jónak látod.:)

2017. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel sikerült tanulnod?
2017. aug. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!