Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy magyarból...

Miért van az hogy magyarból van a legtöbb órája a diákoknak pedig 90%ukat 1általán nem érdekli ezentúl sok haszna sincs? És még szépen fejeztem ki magam.

Figyelt kérdés
Magyar fanatikusok és nyelvészek maradjanak távol pls.
2018. febr. 6. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok se magyar fanatikus se nyelvész, de szerettem. Az meg hogy nem érdekli nem jelenti hogy nincs haszna, a matek se érdekelt soha mégis napi szinten használom. Amúgy meg magyarból heti 4 volt (3 irodalom, 1 nyelvtan), matek heti 5 volt nálunk, angol heti 5, töri heti 4 szóval még az se igaz, hogy abból van a legtöbb. Amúgy meg hasznos, bővíti a szókincset meg a szövegértési képességeid azzal hogy verseket meg könyveket kell olvasnod.
2018. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Roflkopter ***** válasza:
77%
Nem tudom de az emberek 70%-a így sem tud helyesen írni.
2018. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

"Magyar fanatikusok és nyelvészek maradjanak távol pls."

Bocsánat, akkor kinek a véleményét várod? Aki ugyanúgy gondolkozik, mint te? Lehet, hogy neked jól fog esni, de érdemi választ nem fogsz kapni a kérdésedre.


Én egyik sem vagyok, mindig is egy reál beállítottságú ember voltam. Ettől függetlenül azt mondom, hogy nemhogy sok, hanem egyenesen kevés az órák száma, ha azt nézem, hogy az egyetemen a hallgatóim nem elhanyagolható része funkcionális analfabéta. Nem értik a feladatokat, képtelenek követni az utasításokat, stb. És ez egy jó nevű fővárosi egyetem. El se merem képzelni, máshol mi lehet.

Nem az órák számával van a gond, hanem azzal, amivel megtöltik.

2018. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%

Gyűlöltem. Azóta se változott.

Műszaki irányban tanultam valamint jelenleg mérnökként dolgozom. Elvesztegetett időnek érzem továbbra is. Lehetett volna helyette akár több nyelv óra mondjuk.

2018. febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!