Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran jártok haza...

Milyen gyakran jártok haza egyetemről?

Figyelt kérdés
Én sajna elég messze megyek, szóval csak havi 1x fogok tudni hazajönni.
2010. jún. 7. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A koleszosoknál a havi egy sőt kéthavi egy sem ritka. Ne aggódj, úgy elmegy az idő, hogy észre sem veszed.
2010. jún. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, ha a csoporttársaim nem szaladnának haza minden hétvégén :) Én pécsi vagyok, és itt járok egyetemre, és tök jó lenne, ha hétvégén is lehetne programokat csinálni, amikor én is jobban ráérek, de tök pusztulat, hogy olyankor mindenki elmegy.
2010. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is Pécsre megyek, szóval majd csinálhatunk kettőnknek programot :D Melyik karon vagy?
2010. jún. 7. 14:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Na király, titokban ebben reménykedtem :D Én BTK-s vagyok. Te hova jelentkeztél? És amúgy hova valósi vagy?
2010. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én 3 órára laktam, kezdetben hetente jártam, végül már csak havonta :)
2010. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
TTK-program infó. Szolnoki vagyok, F.
2010. jún. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!