Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van az iskolánkban egy 30...

Van az iskolánkban egy 30 éves tanár/F. Ma nagyon beégtem előzte, mert az egyik osztálytásam poénból azt mondta neki, hogy én azt mondtam a tanár után hogy Szia Tetszessz Járunk.. Valaki tud segíteni gyorsan?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ? Az osztálytársad nézi hülyének nem téged.
2018. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Mit kellene olyan gyorsan segíteni fél tízkor? Így be vagy indulva?
2018. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha így beszélsz, hogy "tetszessz", az tényleg elég kellemetlen. De nyugi, én szerencsére gyorsan tudok segíteni! Járj rendesen iskolába, figyelj oda az órákon, tanuljál, legyél szorgalmas és idővel meglátod nem leszel ennyire égő, hogy még írni/beszélni sem tudsz normálisan.
2018. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azért de tudok normálisan beszélni nem úgy mint egyesek te farok...
2018. febr. 10. 21:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy 16/L
2018. febr. 10. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha! Ebből a mondatodból is csak az látszott, hogy milyen szépen, kulturáltan tudsz fogalmazni. Mondjuk jobb lett volna, ha hamarabb közlöd, hogy egy 16 éves hisztis kisp*csa vagy, mert akkor még ennyire se veszünk komolyan.
2018. febr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kapd be a farkam te b*zi g*ci... Nem érdekel hogy hogy írok mert te is elronthatod amit írsz... Szóval veled is csak több a hülye idióta a földön.
2018. febr. 11. 13:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapjam be a farkadat? :D Banyek, a saját nemedet sem tudsz kiigazodni? :D Sokkal nagyobb problémák vannak itt, minthogy analfabéta vagy. Azt amúgy már régen észrevettük, hogy téged nem érdekel, hogy hogyan írsz. És itt nem az a probléma, hogy véletlen elgépelsz valamit vagy hasonló. Ilyen természetesen bárkivel előfordulhat.
2018. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!