Mit tanácsoltok nekem?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy mint mindenkinek van osztályfőnök-helyetese.De az enyém nem akármilyen.Ugyanis ő az eyetlen nèmet tanár az iskolámban.Volt hogy volt egy német szakkör amin én is részt vettem de egy kis idö múlva egyre agresszívabb lett. Én megmondtam a szüleimnek hogy kilépek.Ki is léptem. Az a baj hogy attol fèlek hogy pikkelni fog reám.És ugye az a baj hogy olyan mint a Sátàn.De ez nem minden mert ö az osztályfőnök-helyetes és ugymond "közel áll hozzám.Ti mit tanácsoltok nekem??Mit tegyek??

#tanár #tanács #szakkör #oosztályfőnö-helyetes
2018. febr. 10. 09:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Léci normális válaszokat adjatok.
2018. febr. 10. 09:45
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha példákat akartok hogy miket csinált akkor irjatok privátba!!!
2018. febr. 10. 09:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az of-helyettes titulus semmit nem számított. Soha nem volt rá szükség, hogy bármit is tegyen ebben a minőségében, pedig az of teljesen alkalmatlan volt (nem csak szerintünk meg a szülők szerint, mi voltunk élete egyetlen osztálya:D)

Szóval szerintem ettől ne parázz!

Légy udvarias, tisztelettudó, de távolságtartó.

2018. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!