Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap felvételi! Az a baj...

Holnap felvételi! Az a baj hogy nagyon félek mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Hello! Holnap írom a felvételit és nagyon parázok, nem tudok megnyugodni. Ma haza jöttem és nagyon beparáztam. Úgy érzem hogy semmit se tudok hirtelen mindent elfelejtek. Pedig nekem annyira nem is lenne fonntos mert amit 1.-nek jelöltem oda nem kell felvételi. De amit utánna jelöltem oda már kell. Tehát mit tanácsoltok mit tegyek? Annyira félek anyáék nem tudnak velem mit kezdeni. És lécci kíméljetek a sok "ne izgulj!"-tól mert nem akarok de attól még úgyis izgulni fogok. Van aki holnap ír??

2017. jan. 20. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz, ha felvesznek fel, ha nem-nem..
2017. jan. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Én tavaly voltam a helyzetedben. Hát tényleg elég para előtte, de gondolj arra, hogy holnap ilyenkor már túl leszel rajta és hidd el menni fog! És ha úgy se kell az 1. helyen lévő sulihoz, akkor meg pláne nincs miért félned. Hisz azt jelölted elsőnek, oda akarsz menni, a második csak a biztonság kedvéért van nem? Írj privát nyugodtan. És sok sikert!
2017. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Írjatok még
2017. jan. 20. 17:01
 4/6 anonim válasza:
Én is holnap írok. Én is nagyon izgulok. De nekem a legjobb tanács amit kaptam, az az volt, hogy az élet tudja mit akar. Ha úgy lesz neked jó hogy oda vesznek fel akkkor fel fognak venni. Nem tudom ez mennyi vígasz, de nekem segített valamelyest...
2017. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is azt mondták szüleim. Ha holnap te is írsz akkor sok sikert! :)
2017. jan. 20. 20:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Na kinek hogy ment??

Ti se tudtátok a matekot?

2017. jan. 21. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!