Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek leadjam a faktot?

Szerintetek leadjam a faktot?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy töri faktra járok (+matek+nyelv)

Alapvetően nem igazán tudom, hova akarok továbbtanulni,ezért így kombóztam, hogy ez valami gazdasági jellegű szakhoz jó lenne...

Viszont egyszerűen unom az összes törit. Simán 5-ös vagyok belőle, mindig megtanulom, meg érdekesnek találom is valamennyire, de ugyanakkor mostanában egyre kevésbé szívesebben tanulom, egyszerűen untat, és nem érdekel.

Azon gondolkoztam, hogy leadom, és átmegyek infora, fizikára, vagy 2.nyelvre,mert bármelyik jobban érdekel jelen esetben.

Viszont a töri alapvetően egy könnyű fakt, és ha mégis gazdasági irányba tanulnék tovább, akkor kéne.

Szerintetek mit tegyek?



2018. febr. 12. 23:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!