Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik orvosi egyetemet...

Melyik orvosi egyetemet (egyetemeket) jelöltétek?

Figyelt kérdés

Az én sorrendem:

1. SZTE

2. PTE


19/L :)



2018. febr. 18. 09:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Elnézést, a hatosra gondoltam.

És nem fáj, ha nem tűnt volna fel, én is bejelöltem a vidékiket, ráadásul Pestet nem.

2018. febr. 23. 13:32
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10# Én írtam a 3. választ de még nekem is leesett, hogy félreírhatta a számot a kérdező, azért nem reagáltam rá. Azért PTE-t jelöltem csak mert itt lakok Pécsen, ponthatártól független. A videki orvosikat szidó troll már a kérdést is úgy írja ki, hogy teljesen egyértelműen ő az. Itt a kérdező meg egyik egyetemet se szidta.
2018. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Logikátlannak tűnhet a sorrendem, eredetileg nem is így terveztem, de az az igazság, hogy Pécsre húz a kicsi szívem :)
2018. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%

1. DE

2. SZTE

3. PTE


Szegeden voltam bioszos, sok jót hallottam az ottani orvosi szakról, illetve a kolik is jók (tapasztalat :D), szerintem az egyik legjobb -ha nem a legjobb- hely, ha orvosit akarja választani az ember. Sok sikert! :)

2018. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!