Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem (METU) színvonalas diplomát ad?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ottani képzések, egyik-másik tökéletes kiegészítésnek tűnik a diplomámhoz. Viszont nem tudom, mennyire jó befektetés kifizetni az ottani árakat, félek, hogy komolyabb helyeken kinevetnék ezeket a végzettségeket.


Van pl. a "Multilateriális diplomácia az Európai Unióban" nevű "diplomataképzés". Ez pl. ELTÉ-s és/vagy Corvinus-os diploma mellett mennyire mutatna nevetségesen? Vagy jó oktatók vannak ott is, ill. a későbbiekben segítené a karrieremet valami ilyesmi?


Tudom, kicsi az esély, hogy olyan ír, aki már elvégezte ezt a képzést, de az egyetemről általánosságban is érdekelnek a tapasztalatok. Köszönöm előre is! :)


2018. febr. 18. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

#10

Meg is találtam, mielőtt még meg lennék hazudtolva


[link]

2018. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Látom valami élettelen idióta megint több regisztrációról pontoz.
2018. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
87%
Mindenki nyugodjon le, meg mindig van 280 pont alatti jelentkezes, engem is most vettek igy fel, egy muveltsegi tesztet kell kitolteni, ha elersz egy bizonyos szintet akkor bent vagy. :)
2018. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Még mindig nem annyira tudom, mit is kezdjek. Arról a képzésről, amit kiírtam, van esetleg tapasztalata valakinek vagy konkrétan arról hallottatok valamit?

2018. febr. 24. 21:36
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez hol van? Kommunikáción? Ugyanis a helleres szakokon én is úgy hallottam, hogy megszűnt. Jobban tenné a suli, ha beszüntetné, ciki. Hiába igazol CEUról vagy akár Harvardról doktorált embereket, hülyéket nem kéne felvenni, még ha le is morzsolódnak. 280 pontot érjünk már el, ha egyetemre akarunk járni, könyörgöm.
2018. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Helleres gazdasági szakra vettek fel, egyébként hozzáteszem (bőven meglett a 280 pont), csak ugye az államilag támogatott szakokon a ponthatár 450+, na azt viszont nem sikerült elérni.
2018. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
18%
Na látjátok, itt látszik, hogy ki beszél össze vissza hülyeségeket. Pontozzátok fel a sok kamus idiótát, ennyit tudtok.
2018. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%

"van 280 pont alatti jelentkezes, engem is most vettek igy fel"

"egyébként hozzáteszem (bőven meglett a 280 pont)"


Most akkor mi van? :) Kamuzással próbáljuk bemocskolni az egyetemeket, jaj de átlátszó.

2018. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Engem is 280 pont alatt vette fel.

Ez ugy müködik hogy szeptemberben 1-je körül jelentkezel a FAM képzsére ilyen külföldi képzés, ahol egy tesztet kell kitölteni. Olyan teszt volt, amiben bennne volt pl. hogy mit jelent a Despacito szó egyik sláger dal.

Felvételt nyersz, akkor azonnal átlehet jelentkezni a szeptember 15-e félévben induló magyar alapképzés valamelyik szakára.

Engem igy vettek fel.. Most így rendesen tanulok alapképzésen és megy rendesen :) 4,0 átlaggal.

És ez egy kibuvó is..

Aki mondjuk igy veszik fel egyetemre, de 1 -2 év mulva rájön nem jó az adott egyetem, akkor megfelelő kredit számmal, átjelentkezhet mondjuk egy nevesebb egyetemre, nyilvánvalóan ugyanarra a szakra, de már nem kell külön felvételizni.

Pl. A Szent IStván egyetem is átvesz hallgatókat, a Corvinus is stb. persze költségtérités szakokra.

De az a jó ott van a diákhitel, illetve ha valaki államin tanul nem mehet külföldre dolgozni, egy bizonyos ideig.

És nem igaz, az sem hogy elmond magáról mindent ha 280 pont alatt veszik fel az embereket, elmondom nektek, akinek nem sikerül jol az érettségije, pl éppen az érettségi időszakában halt meg valamleyik hozzátartozója, nem tud ugy koncetrálni hogy sikerüljön, ezáltal elrontja de nincs pénze ujra érettségizni, de neki is kell valami szakma.

Ennyit erről.

2018. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19


Full kamu az egész hozzászólás. :D Nem is ilyen tesztek voltak. A corvinusos átvételről nem is beszélve. A corvinus átjelentkezési szabályzatában benne van, hogy az adott felvételi időszakban meghatározott felvételi pontoknak meg kell lennie a 70-80%-ának.

2018. márc. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!