Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE vagy Metropolitan? Melyik...

BGE vagy Metropolitan? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Emberi erőforrások szakon szeretnék tanulni. Írnátok véleményeket a két suliról? Bizonytalan vagyok.

2018. jan. 22. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

BGE-n trágya az ügyintézés, bürokrácia, szarrá szopatnak, álmatlan éjszakák stb. PSZK-n van ez a szak, 2x gondold meg, hogy oda menj-e. Pro viszont, hogy szeretik a munkáltatók valamilyen csoda folytán.

METU jó irányba halad, ettől függetlenül ár/érték arányan nem jó, BME-GTK-val van egy szinten a tandíj, ami azért kicsit meredek, ráadásul az egyéb költségek is magasak, nem véletlenül mondják, hogy lehúzós. Bár érthető, mert igényes felsőoktatás létrehozásához sok tőke kell.


Miért nem mész sima gazdmen-re? HR-es munkákat ugyan úgy meg tudod pályázni vele, fordítva ez viszont már nem igaz, egy HR-el bekorlátozódnak a lehetőségeid. Ha később viszont úgy vagy vele, hogy mit tudom én te logisztikus vagy pénzügyes akarsz lenni, akkor még mindig válthatsz.

2018. jan. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem gadmenen sokkal több matek van. Azt meg nem szeretném :(
2018. jan. 24. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy sokkal több.
2018. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ugyanannyi a matek gazdmenen és EE-n is, legalábbis BGE-n biztosan
2018. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!