Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelet kaptam a középiskolámt...

Topi40 kérdése:

Levelet kaptam a középiskolámtól. Aggódjak?

Figyelt kérdés
Levelet kaptam a Kontawig műszaki szakközép iskolától. Apum nevére érkezett a levél a postán van, de hétfőn hozzuk el. Egyedül én kaptam levelet rajtam kívül senki más. Kezdjek aggódni vagy felesleges?

2018. febr. 23. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csináltál fegyelmi vétséget, vagy nem rossz a tanulmányi eredményed, vagy nincs igazolatlan hiányzásod akkor ne izgulj!

Nálunk a tanulói jogviszony megszüntetését szokták tértivevényesen postázni, de Neked biztosan nem ezt postázták.

Jó hetvégét!

2018. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szinte biztos hogy eltanácsoltak! Csak ekkor szoktak ilyen levelet küldeni. Sajnálom...
2018. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt igazán neked kell tudni, hogy elkövettél-e valamit. Igazolatlan hiányzások?
2018. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laczko Jáno válasza:

2 válaszoló mekkora ...

xD miért tanácsolnák el ??

2018. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!