Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket kerdeznek a moricz...

Miket kerdeznek a moricz szobelijen toribol 6. Osztalybaan? Holnap lesz a szibeli es nagyon feelek sos!!! Kerdezhetnek akarmit? Es ha pont rola nem tudok semmit akk mit csinaljak?

Figyelt kérdés

#gimnázium #Móricz Zsigmond #izgulás #moricz szobeli #gimis felveteli #gimis szobeli
2018. márc. 4. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Időt kérsz, kijössz, és felteszed itt a kérdést. :)
2018. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Nyelftan könyv most jó lenne kérdező.
2018. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

És mindezt az "Ezotéria" kategóriában!

Jósoljak? Vagy inkább elhiszed, hogy ha nem tudsz semmit, NEM vesznek fel.

2018. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
"Hogyan írjunk helyesen a Caps Lock használata nélkül?" és "Miért a jóslás kategóriát használod?"
2018. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem lehetett megadni kategòriàt,legalàbbis èn nem làttam.(ùj vagyok)😂Nincs olyan vàlaszod ami ide kapcsolòdna lègyszíves ne írd ide,mert ha valaki megnèzi ezt a kèrdèst èrtelmes hozzàszòlàsokat szeretne làtni🤙🏼😉
2018. márc. 4. 16:16
 6/15 A kérdező kommentje:
Idezem „nyelftan”😂😂xdd
2018. márc. 4. 16:18
 7/15 A kérdező kommentje:
Különben olyanra èrtettem akinek kisebb a szerepe a törtènelemben pl.1.Istvànt mindenki tudja
2018. márc. 4. 16:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát haver, ha arab számokkal írod az uralkodókat, akkor nem sok jóra számíthatsz...
2018. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kár, hogy a holnapi szóbeliről csak ma délután szereztél tudomást, így aztán nem volt időd tanulni!
2018. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Előtte is tudtam😒Es neked hol vannak romai szamok a billentyuzeten????xd en is tudni akaroom👌🏼👌🏼
2018. márc. 4. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!