Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan irjak szlovákul fogalma...

Hogyan irjak szlovákul fogalmazást? Érettségi előtt vagyok ugye és nemtudok szlovákul és abból is van érettségi. Hogyan irhatnák olyan fogalmazást amely minden témához megy?

Figyelt kérdés

Nagyon fonntos lenne ........Tik hogyan érettségizetetek?

Valaki irna esetleg irni vagy aki ilyen helyzetebe volt mint én mit vetett be? Praktikák? - A puskázás a végső eset!



2018. márc. 5. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
egy bölcs teremtés aki tudna irni olyan fogalmazást amely minden témához passzol....fuhhhhh...ez elég valószinűtlen...
2018. márc. 5. 16:25
 2/3 A kérdező kommentje:
jajj és esteleg volt már valaki érettségi előtt jósnőnél, tudom lehet hülyeség de nemtudná megmondani mi lesz...mire lehet számitani estleg...mik lesznek a témák vagy valami....tapasztalatok akinek vannak légyen oly szives leirni....!!
2018. márc. 5. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg szolvákul. Tehát nem tudom miféle választ vársz, nyelvből nem lehet puskázni, vagy hozzá tudsz szólni a dolgokhoz, vagy nem.
2018. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!