Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Évvégi osztályozóvizsga?

Évvégi osztályozóvizsga?

Figyelt kérdés

10.-es vagyok és félév után magántanuló lettem orvosi ajánlásra.Mivel az első félévben rendesen jártam ezért mindenből megvolt a minimum 3 jegy így le tudtak zárni.

Be tudok menni néha dolgozatot írni így a tantárgyak nagy részéből remélhetőleg le tudnak majd zárni.Viszont a maradék 1-2 tantárgyból vizsgázni küldenek.Az lenne a kérdésem hogy csak a második félévi anyagból kell?A másik az hogy ha a vizsga 1-esre sikerülne attól még nem bukom ugye? Úgy értem hogy átlagot számolnak az előző félévi jegyekkel? Elvileg a vizsga jegy 3 jegyet ér.

Mit gondoltok



2018. márc. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy mit gondolunk, a tanáraidtól kell megkérdezned, ők hogyan fogják ezt értékelni. Ha a vizsgajegy csak három jegyet ér, akkor azt jelenti, hogy nem az lesz önmagában az év végi jegyed, elég valószínű, hogy az előző félévig jeggyel együtt fogják majd figyelembe venni. De nem garantált, szóval kérdezd meg a konkrét szaktanárokat, ne érjen meglepetés!
2018. márc. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi tudom persze meg fogom beszelni az igazgatoval csak addig is jo lenne kicsit megnyugodni
2018. márc. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!