Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha kilátástalan...

Mit csináljak, ha kilátástalannak látom a jövőm?

Figyelt kérdés
1 éves hallgató vagyok egy olyan szakon, amit már majdnem, hogy utálok, csak azért jelentkeztem, hogy történjen valami(azt hittem meg fogom szeretni, de sajnos nem így lett).Már nézegettem más szakokat, hogy akkor ezt itthagyom, de egyszerűen semmi nem tud érdekelni, és mivel nem érdekel semmi így kedvem sincs semmihez.Ezen a szakon már biztosan elhasalok, mert annyira nem érdekelt a végére, hogy nem is nagyon készültem az órákra. Azt pedig nyílván nem szeretném, hogy egy gyárban kössek ki, de ez sajnos nem ad elég motivációt.
2018. ápr. 4. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor keress olyat ami érdekel.

Mi a hobbid? Mi érdekel? És mit lehet kezdeni ezzel esetleg mint munka?

2018. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy-két év csúszás simán belefér, szal azért ne kenődj el.

Annak idején én is rosszul éreztem magam, de ma már leszarom :D

2018. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát hobbim van(szórakozásképpen; sportolok), de nem vagyok semmiből olyan tehetséges, hogy ebből pénzt lehessen csinálni.Ha ezt a szakot elvégezném akkor nem lenne gondom, csak az a baj, nem annyira szeretem és elég nehéz.


Hát 1 évet már biztosan csúszni fogok, ha folytatom,de a nagy kérdés az, hogy május végére, hogy sikerülnek majd a vizsgák. Nagy rá az esély, hogy átkerülök önköltségesre és azt már nem biztos, hogy tudnánk fizetni.

2018. ápr. 4. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja bocsi elírtam, a hobbim: értelmetlen youtube videók nézése egész nap... :(
2018. ápr. 4. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegyél érte hogy ne legyen kilátástalan :)

Egyetemnek az az egy szépsége van ami az életnek... hogy rá kell jönni hogy amit neked kell megtenni azt neked kell megtenni.

Egy anyagot senki nem fog helyetted megtanulni, megérteni max ha kéred segít.


Emellett pedig szerezhetsz kapcsolatokat akikkel élvezet eltölteni az időt, vagy tanulni pont ahogy az élet is :)

2018. ápr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2018. ápr. 5. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!