Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem túl az...

Hogyan vészeljem túl az egyetemet, ha egyszerűen már csak nyűg a nyakamon?

Figyelt kérdés

Még van egy félévem, aztán végzek. Tudom, hogy túl leszek rajta, de annyira rágörcsölök már most, hogy minden hétvégén úgy megyek vissza az albérletbe, hogy előtte tiszta ideg vagyok, sírás kerülget. Annyira belelfáradtam már. 3.éve már, hogy egyetem mellett semmire nincs időm.

L


2018. febr. 24. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik, hogy mennyire görcsölsz rá vagy hogy mire mennyit időt szánsz. Én BSc nagy részében és MSc-n dolgoztam egyetem mellett (utolsó félévben teljes állásban), pont emiatt mert már belefáradtam és egyszerűen másra koncentráltam. Az egyetemi teendőket nem top prioként kezeltem.
2018. febr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!