Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most a mit csinálnál a helyemb...

Most a mit csinálnál a helyembe? A történetem annyi, hogy most vagyok végzős a hagyományos rendszerben egyetemen, és sajnos egy szigorlatom nem sikerült és emiatt ugye most nem államvizsgázhatok.

Figyelt kérdés

Már napok óta magam alatt vagyok, szüleim próbálnak vigasztalni, de sajnos én ezt katasztrófának fogom fel.

Azon is gondolkodtam hogy otthagyom az egyetemet. De ezzel is csak magam alatt vágom a fát, hiszen akkor minek tanultam 5 évet. Most mit csináljak maradjak egy félévet még vagy kérjem át magam bsc-re és akkor lenne egy bsc-diplomám. Tanácstalán vagyok?

És ha én most 5és fél év alatt végzek az egyetemmel akkor most mit fognak gondolni az emberek?

Kérlek segíts!


2010. jún. 12. 13:26
 1/3 anonim válasza:
52%
Még keményebben kell tanulnod!járj korrepetálásra!és mi van akkro ha 5és fél év alatt végzed el?egy munkáltató sem ezt fogja nézni, h hány év alatt végezted el hanem h megvan!ennyi!ettől még nincs világvége!van aki 10 év alatt végzi el!emiatt ne legyél magad alatt!örülj h csak egy félévet csuszol!!!
2010. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Bizony pajti, egy félév csúszás nem a világ, ha csak az az egy szigorlatod van hátra, akkor lesz időd alaposan felkészülni. Mellette akár dolgozhatsz is. Miért lenne baj, hogy 5,5 év alatt lesz diplomád?? Valaki elvégezni is képtelen egy egyetemet, mert olyan buta, egy szigorlaton elbukni nem a világ. Nem te vagy az első és az utolsó sem, próbálj lassan talpra állni. Semmit nem fognak gondolni az emberek, mert a 99%-uk BIZTOS, hogy bukott már meg valamiből, így nem fog ítélkezni. Nyyugi, sírd ki magad még ha az kell neked, de kezdj el szépen túllépni rajta és gondolkozz milyen lehetőséged van még, amíg a szigorlatra újból felkészülsz.
2010. jún. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A régi rendszerben csak kevesen végeztek 5 év alatt. A legtöbben csúsztak legalább egy fél évet.

Megvan a szakdolgozatod, de nem mehetsz államvizsgázni? Ne keseredj el; csak húzd rá még ezt az egy félévet, készülj a szigorlatra és az államvizsgára együtt!

2010. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!