Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia alapszakról energetik...

Biológia alapszakról energetikai mérnök msc felvételi?

Figyelt kérdés
Most végzek biológia alapszakon, és nézegettem az msc-s felvételiket. Írtam a dékánnak, BME-to-ra is emailt, valamint fel is hívtam őket, de nem érkezett még válasz a kérdésemre, hogy beszámítják -e a biosz bsc-t biomérnök msc-re. Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

2018. ápr. 12. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor se ess kétségbe ha nem. Menj el biomérnök bscre. Talán az összes bioszos tárgyad el tudod fogadtatni így rövidülhet a képzés is. Érdemes levelezni pár sulival, hogy melyik partner ebben.
2018. ápr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
BME vegyészmérnök MSc-n sok (5-10 db) évfolyamtársam van, akik ELTE kémia BSc után jöttek át, szerintem elég sanszos, hogy a biológia BSc-> biomérnök MSc is működik.
2018. ápr. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2018. ápr. 15. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!