Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás ilyen jegyekkel?

Továbbtanulás ilyen jegyekkel?

Figyelt kérdés

Most vagyok hetedikes és most ébredtem rá arra hogy milyen szarul állok...

5-6 osztályig 3-2 jegyeim voltak... Most pedig minél jobban felpróbálom magam húzni hogy legalább az összátlag meglegyeny egy 4-es

Szoftverfejlesztőnek szeretnék tanulni.

Úgy olvastam hogy meg kell lennie legalább a 4es átlagnak de most messze nincs meg...

Mit tehetnék hogy legyen nagyon sok jó jegyem?

És hogy legyen esélyem bekerülni egy jó iskolába?


2018. ápr. 14. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Az angol 2esem kijavítottam 4esre és még sok mást is de ez még nem elég
2018. ápr. 14. 16:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy viszonylag erős gimit válasszatok majd, ha lehet matekos szakot!

Gimiben meg majd a matekra és programozásra/weblapfejlesztésre kell ráfeküdni.

2018. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erről az ofődet kérdezd meg.
2018. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

Ment a pont

2018. ápr. 14. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél jó matekból, angolból és persze érdekeljen a programozás, problémamegoldás. Én középszintű matekkal mentem egyetemre programtervező informatika alapképzésre (majd mesterképzésre), azzal is lehet boldogulni. Viszont az angol nyelvet ne vedd fél vállról, mert anélkül lehetetlen.
2018. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Huh... köszönöm egy kicsit megnyugodtam...

Angolból elvileg nagyon jó vagyok csak lerontották a jegyeimet! Új iskolába kerültem itt már normálisan javítják a dolgozatokat kivételezés nélkül


A matekot naggyábol értem olyan 3 talán 4 re tudom kihozni az angolt meg egyenesen szeretem

2018. ápr. 15. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!