Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan készültök a májusi...

Ti hogyan készültök a májusi érettségire?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én anno elolvastam a kapott tételeket 1-2 alkalommal és kész.

Arra van hogy azt tesztelje mennyit tanultál az elmúlt 4/8 évben, nem arra hogy mennyit tanulsz most.


Írásbelire meg egyáltalán nem készültem

2018. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hány %-osak lettek?
2018. ápr. 21. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:

80 körül a magyart kivéve mind.

Az 50, de nem nagyon érdekelt, szóbelire sem tanultam

2018. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én minden évben becsületesen tanultam (szóval 5 voltam), de két fakt mellett nem tudtam ismételni, mármint a közepes tárgyakat, ennek ellenére minden 80% feletti lett (még a két emelt is, bezzeg a fránya matek csak 4 lett :D). Szóbelire se készültem semmit, egyedül a törit olvasgattam, így max. pontot kaptam a dumálásomra. :D

Szerintem érettségi előtt már semmit nem ér, ha újból mindent meg akarna tanulni az ember, a töritanárom pl. azt tanácsolta, hogy bőven elég egyszer átolvasni az anyagot az érettségire.. Elég jól eszébe tudnak jutni az embernek olyan dolgok is, amit mondjuk egy éve nem tanult, tapasztalat. :)

2018. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most fogok érettségizni, írásbelire magyarra szerintem nem lehet készülni.

Szövegértés magától értetődő, műelemzést meg rengeteget csináltunk már 4 év alatt.

Matekból megcsináltam pár előző évi feladatsort + átnézem azokat a témaköröket ami nem igazán megy.


Töri a legtanulósabb szerintem, ott ugye meg vannak adva a témakörök, de még így is húzós lesz. Kicsit későn kezdtem el készülni, mindegy.


Angolra eddig sem tanultam szinte semmit és így is 5-ös voltam, azzal nem lesz gond.


Szóbelire még nem tanulok, a tételek megvannak, majd júniusban arra is szánok 2 hetet.

2018. ápr. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!