Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 26 nap alatt sokat meg lehet...

26 nap alatt sokat meg lehet tanulni? Ha az embernek nincs más dolga és csak erre kell koncentrálnia.

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 00:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
5%
#10: Az orvosi csak a seggelésről szól, nem tudom min vagy meglepve.
2018. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség... rengeteg másról is szól, csak a seggelés miatt nehéz.


Próbáld megérteni a biokémiát, humán élettant, neurbiót, biofizikát csak seggeléssel... esélytelen.

...és akkor a gyakorlatokról ne is beszéljünk.


Erre célzok, hogy a biokémiát nem elég csak betanulni, érteni is kell az összefüggéseket. Ha be lehet jutni feleletválasztós kérdésekkel, az egy vicc. Hiszen arra bárki képes.


... de remélem kellett hozzá kémia, biológia stb emelt érettségi. Kifejtős és feladatmegoldós, értős (nem magolós) kérdésekkel

2018. máj. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom én emelt biosz-kemiával jutottam be de szerintem eret vagtam volna egy ilyen vizsgán mint amit a kérdező leírt.
2018. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó de egy tesztes előre megadott anyagos vizsgára olyan valaki is felkészülhet, aki egyáltalán nem ért egy mukkot sem az anyagból.


Felteszek egy keresztkérdést, már bukó.

2018. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen előző, igazad van. Ha jól tudom a marosvásárhelyi orvosi karra lehet ilyen bemagolós tesztkönyvvel bejutni.Volt egy agyatlan kolleganőm (mg-g átváltás is nehezen ment neki), aki bemagolta ezt a tesztkönyvet és láss csodát felvették oda az otvosira. Azóta is járja.
2018. máj. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Jaa nekem most esett le, hogy ezeket a kérdéseket előre megkapják :DD
2018. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Amúgy... Szlovákiában és Csehországban így lehet bekerülni orvosira. És igen, magolni kell csak. Viszont.. aki ezt a mennyiséget be tudja magolni úgy, hogy ilyen túljelentkezés mellett felvegyék, -higgyétek el- annak ott a helye 😂 mármint na... valahol szomorú, hogy ez alapján válogatják a jövő orvosait. Egyébként ezek a tesztkérdések a gimnáziumi biosz kémia tananyagot foglaljákössze nagyrészt, de aki nem tanulja magukat a kérdéseket, az nem tudna bejutni, mert sok plusz dolog van azért benne... Nagyon félek, szorítsatok!
2018. máj. 6. 22:47
 18/27 anonim ***** válasza:
Szlovákiában milyen nyelven ?
2018. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Az érettségin felül ?
2018. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szlovákul kell ? c
2018. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!