Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 26 nap alatt sokat meg lehet...

26 nap alatt sokat meg lehet tanulni? Ha az embernek nincs más dolga és csak erre kell koncentrálnia.

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 00:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ez "felvételi" ?
2018. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mikor kell megírni ?
2018. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Igen, szlovákul! Nekünk szlovákiai magyaroknak ezért is borzasztó nehéz.. idén 1700 jelentkező volt, akik közül 320 jut be. Nekem SIKERÜLT! Vért izzadtam, de valóra vált egy álmom! 😍❤️ Most kezdődik a kemény élet😂
2018. júl. 11. 18:37
 24/27 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Gratulálok! 26 nap alatt felkészültél az orvosi egyetemre!Magyarországon már a gimikben is évek alatt készülnek fel rá+magántanárok bioszból, kémiából. Érdekes ez a tesztes felvételi Szlovákiában, de ha így be lehet jutni, akkor gondolom nehezebb lesz bent maradni.
2018. júl. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Több mint 1 évet készültem a felvételire kedves utolsó! 26 napot jelentett számomra az “igazi kemény hajrá” amikor már éjjel-nappal ezzel kellett foglalkoznom. Van 2 osztálytársam, aki Magyarországra készült ovosi egyetemre, ők is bejutottak. Nem tudom mennyit készültek rá, de egy biztos, nálam nem többet! Rengeteget utaztam, hajnalban keltem, tanultam, jegyzeteltem és mivel magyar iskolába járok, nehéz volt szlovákul megtanulnom mindent ugyanúgy... Igen, lehet hogy a tesztkönyv dolog nem tűnik túl effektívnek, de ha nem tudod magát a tananyagot, akkor lehetetlen megcsinálni... főleg a kémiát. Én is úgy álltam neki, hogy majd amit nem értek, azt bemagolom... de nem! Nem ment, mindent addig kellett tanulnom, amíg meg nem értettem.
2018. júl. 16. 00:54
 26/27 A kérdező kommentje:
4 magántanárhoz jártam... 2-höz a giminkből (2 évig), és az elmúlt évben pedig 2 egyetemi tanárhoz, akik végig hajtottak...
2018. júl. 16. 00:56
 27/27 A kérdező kommentje:
Most így utólag visszagondolva és magamat ismerve, ezt a kérdést önbizalomhiányból és pánikból írtam ki... féltem, hogy képes leszek-e rá, de örülök, hogy végül sikerült... olyan ismerősöm is van, aki negyedszerre jutott be
2018. júl. 16. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!