Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig mehet el egy pedagógus?...

Meddig mehet el egy pedagógus? Tűrnétek hogy szidja, megalázza a gyereketeket?

Figyelt kérdés
Az egyik pedagógus rendszeresen hülyézi, bunkózza a gyerekeket. Általánosan, vagy éppen személyre szólóan. Már volt rendkívüli szülői, amin az igazgató megvédte, és még ők voltak felháborodva hogy hogy merünk ilyet állítani. Ma már a polgármesterhez megyünk. Ha nem érünk el ott sem semmit, mit lehet tenni???
2010. jún. 14. 12:27
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
meglátjuk lesz e rá szükség a mai testületi űlés után. Esetleg szeptemberben. Bár nem tudom jó ötlet e ilyen mértékben belekeverni a gyerkeket. Bele sem merek gondolni mi lenne ha lebuknak hogy matat a telefonján (én nem is engedem hogy elvigye a suliba) főleg ha kiderül hogy épp hangfelvételt akart csinálni....
2010. jún. 14. 13:46
 32/36 anonim ***** válasza:
Nem kell a kicsiket belekeverni, a többszörös szülői panasz önmagában elég.
2010. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
A hangfelvételről annyit, hogy óra előtt mindenkinek ki kellett kapcsolnia a telefonját, akinek volt. Leellenőrizte. Aki nem kapcsolta ki, attól elvette, és csak a szülőnek adta vissza.
2010. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Kíváncsian várom a fejleményeket!!!
2010. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a testületi űlés. Le a kalappal a polgármester és a testületi tagok előtt!! Meghallgattak minket, megértették a problémánkat. A tanárnő kap még egy esélyt de szeptembertől rendszeresen meghallgatják a szülőket hogy mit tapasztalnak, változik-e valami? Én elégedett vagyok a döntésükkel, senki nem akarta azonnal a tanárnő fejét venni.
2010. jún. 15. 06:54
 36/36 anonim válasza:
Nekem alsóbba aki rossz volt négykézláb a padtól kellett menni az ajtóig és ott ugatni.Mire a tanár mondta:Ugass csak házörző kutya
2019. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!