Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez szégyen?

Szerintetek ez szégyen?

Figyelt kérdés

Tegnap érettségiztem matematikából és előtte több hónapja csak erre készültem.A próba érettségim is 80% felett volt.Viszont tegnap a matekon 10% úgy ment el,hogy jól megoldottam a feladatokat utána meg lehúztam...Mikor megláttam a vér is megállt bennem az idegtol..


Igazából azóta nem tudok megnyugodni..nagyon ideges vagyok,főleg hogy ennyit tanultam a semminek..(70% körül lesz..)



2018. máj. 9. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Megnéztem, az érettségi olyan szinvonalra süllyedt, hogy kb semmit nem ér. Meglesz így a pontod a felvételihez? A többi nem számít.
2018. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia kérdező! pont ez a helyzet velem is, megcsináltam vagy 50 előző matekérettségit mindegyik 80, 90% lett de a tegnapi utolsó feladatait nagyon elcsesztem :( nekem is olyan 70 valamennyi % körül lesz..

Tudom, hogy ez nem nyugtat meg de tényleg ha meglesz így is a pontod akkor ne érdekeljen..

2018. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló bajom van nekem is, a baj, hogy kicsit sem biztos, hogy meglesznek a pontok. Én is valahova 60-70% közé saccolom a sajátomat, és a választott tárgyból közel 100%-ot kellesz írnom, hogy elérhessem a célomat.

Ha tényleg elég keményen dolgoztál, akkor nem szégyen, csak szívás. Következő félévben újra kell próbálni az érettségit, és vagy jelentkezel keresztféléves képzésre az egyetemen, vagy vársz következő szeptemberig :(

2018. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom..:/ remélem azért nagyjából így meg lesz a pontotok.


Mindenesetre nekem meglesz,de azért ez akkor sem nyugtat..

2018. máj. 9. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami történt megtörtént, idővel túljutsz rajta.

Tegnapi matek utolsó része elég szívatós volt. Az utolsó három feladat mindegyikében volt valami olyan apró dolog, amin el lehetett csúszni, ha kicsit is figyelmetlen voltál.

De gondolj arra, hogy ha te elb*sztad, mert szívatós volt, akkor valószínűleg mások is, akik szintén matekkal mennek tovább...

2018. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az idei évben összesen két értelmes dolgot tanított meg a matektanárunk: a függvénytábla használatát és azt, hogy érettségin ne húzzunk át semmit, nem baj ha tele van hibás részekkel egy feladat, ha tartalmazza a jókat is.

Amúgy nekem is 70% körül lesz. A legjobb az egészben, hogy év vége előtt 1 hónappal még bukásra álltam matekból...

2018. máj. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!