Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat így a tanár év...

Megbuktathat így a tanár év végén?

Figyelt kérdés
Ma a matek tanár közölte az óra végén,hogy akinek a Témazárói 1 es lett az évet fog ismételni.. csak itt az a gond ,hogy nekem 2 db 1 es témazáróm van és 1 db 2 es. A többi kisdolgozat meg mind 2 es 3 as 4 es .. és megvan az átlagom 2 egész felett van jóval.. és írunk még 1 témazárót ami biztod ,hogy 1 es mert nem értem. És mikor mondta ezt a tanár szúros szemmel rám nézett. Tényleg lehet ennyire bunko ,hogy a témazárok miatt évet kell ismételnem? Nagyon félek...
2018. máj. 11. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha utánanéznél valami sulis szabályzatnak, mert nálunk pl. amiatt is meghúzhattak, ha akár egyetlen egyes tz-d volt (igaz, csak egy tanár volt aki tartotta is ehhez magát), mert ahogy már írták is, a tananyag egy részét nem sikerült elsajátítanod...
2018. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
9.es vagyok amúgy.. külön tanárhoz jártam év eléjtől jártam külön órákra (mindig 22 kor értem haza mert csak késöbb jött busz). És ott is annyit szenvedtem ... a t÷mazáróim mind 1 ponton mult a 2 es. Mert nemfogadta el az eredményt amik jók voltak(megnzétem egy másik oszt.társamét).. De egy ideje mikor kb 1 hónapig nem voltam suliba mert beteg lettem azota nem járok külön tanárhoz. És pechemre pont tzt irtak míg nem voltak. És miután visszamentem első nap megiratta velem és aztsem tudtam miről van szó...amúgy 2,25 az átgalog. És egyesem alig van a tz ken kívül van 3 db ...
2018. máj. 11. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!