Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lényeg milyen iskolába jársz?

Lényeg milyen iskolába jársz?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb suliba jártam a városomba óvodától egész 9-dikig oda is jutottam be,mert oda akartam de el kellett jöjjek,mert nem voltam sajnos valami jó gyerek,így elmentem egy más suliba nem vagyok rossz szakon szerintem (könyvelés) de sokan lenézik sajnos az iskolát és én félek,hogy ebbe a suliba járok nem leszek sikeres ember, vagy ez nagy hülyeség?

2018. máj. 13. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő tudásod lesz, akkor nem kell félni attól hogy nem leszel sikeres. (Bár ha jól vettem ki az írásodból még csak középiskolába jársz, akkor meg úgy sem számít. Középiskolai végzettséggel könyvelési tudással senkit nem vesznek fel igazi könyvelőnek. Vagy nem középiskolába jársz?)
2018. máj. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De középsulis vagyok
2018. máj. 13. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy. A tudás számít. Az érettségin sem kérdezik meg, hogy erős gimiben voltál négyes vagy egy gyenge helyen ötös. (Ez utóbbival még jobban is jársz, ha tovább akarsz tanulni, mert iszonyú sok pont a kettő között a különbség.) Az más kérdés, hogy milyen tudást adnak a sulik. De a tanuláshoz és fejlődéshez nem iskola kell, hanem elszántság. A felelősség, hogy sikeres leszel-e, jó szakember, és jó munkaerő, a tiéd.
2018. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amúgy sem tudom még sajnos mi leszek kicsit ettől is félek
2018. máj. 13. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre arra készülj, hogy könyvelő leszel. Csak akkor jusson eszedbe azt mondani, hogy nem akarsz könyvelő lenni, ha már meglesz, hogy mi akarsz lenni inkább. De amíg nincs más cél, addig vedd komolyan, hogy könyvelőnek készülsz, nagyon is jó munka az.
2018. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak a munkáltatónak úgyis el fogod nyerni a szimpátiáját, akinek a cégénél a sorsod szerint dolgoznod kell.

Ne stresszeljél ezen.

Mindenki a saját sorsútját járja be; Ne feszengj.

2018. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leginkább sporttal szeretek foglalkozni, köszönöm a válaszokat nagyon
2018. máj. 13. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!