Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítenél? Hova menjek továbbt...

Segítenél? Hova menjek továbbtanulni? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Most voltam 11.-es és egyre többet gondolkozok a továbbtanuláson. Jó vagyok a humán tárgyakból, szeretem az embereket,gyerekeket,állatokat, a környezetet. Érdeklődő vagyok, lelkes,de nem tudok sokat egy helyen ülni,pöszmötölni. Eléggé sportos is vagyok. Konkrétan csomó minden eszembe jutott már(sajnos a reálos szakok úgy érzem ki vannak zárva) de még nem találtam olyan szakot, ami passzolna az adottságaimhoz. Tudnátok ajánlani valamit? Amit érdemes is tanulni, lehet vele munkát találni(nem feltétlenül Magyarországon).
2010. jún. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ORvos vagy állatorvos? Meg lehet tanulni ezeket a tárgyakat is,ha tényleg szereted az állatokat,embereket...
2010. jún. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, de már 3.os vagyok:( És kémiából 3as voltam, bioszból meg olyan tanárunk van, hogy eddig nem sokat tanultam, mert nem kellett...most már bánom,de így elég esélytelennek találom az állatorvosit. Pedig nagyon érdekelne!

Szóval nincs olyan foglalkozás amihez nem kellenek a reál tárgyak ennyire, és mégis jó? Mert eddig mindenhol azt olvastam, hogy körübelül csak közgazdásznak, orvosnak vagy mérnöknek érdemes menni.:(

2010. jún. 14. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen,manapság a reál szakok mennek jól,bölcsészekből Dunát lehetne rekeszteni
2010. jún. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meg tudod tanulni magántanárral

ha tudsz angolul,akkor vegyél ki élettan könyvtárból kémia könyvet meg bioszt,iszonyat jók!sokkal érthetőbben magyaráznak,mint a magyar könyvek,legalábbis nekem

egész nyár itt van

kidolgozod a fogalmakat, 10oldalra kijön 1 tankönyv max.

én már csináltam ilyet kémiából meg bioszból is

a reál tantárgyak jók,csak 1x kell megérteni,aztán ráharapsz,olyan jó logikus

én szeretem a humánt is (7nyelven beszélek) de a reál tantárgyakat is,olyan szépek és érdekesek

csináld

tanulj

2010. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!