Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz érettségi 2018?

Emelt biosz érettségi 2018?

Figyelt kérdés
Vélemények? Ki melyik választhatót választotta. Én a biológiai oxidációt. Én nem éreztem olyan nehéznek, ezért furcsállom azt, hogy még az eduline is nehéznek mondja. Olyan átlagosnak mondanám, azért ennél voltak már sokkal nehezebb évek is.

2018. máj. 15. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt. Nekem a nemi ciklusos feladat azért szivatós volt. Aztán onnantól szerintem fokozatosan könnyebb lett (?).
2018. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen onnan azért már egyre könnyebb lett. A legnehezebb a fehérje szintézis volt szerintem. De úgy gondolom, hogy aki normálisan megtanulta a biokémiát annak nem okozhatott olyan nagy nehézséget. És én soha nem voltam jó belőle, de rengeteg tanulással szerintem sikerült azt a részt úgy megoldanom, hogy csak két, három pontot veszítsek ott.
2018. máj. 15. 18:11
 3/14 anonim ***** válasza:
Emlékszel még miket írtál válaszban a 2. és 3. feladatokra? :D
2018. máj. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Így számmal nem, de ha megmondod milyen feladat volt, akkor talán eszembe jutxd
2018. máj. 15. 18:21
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz volt. Én a fehérjeszintézist nem éreztem nehéznek,de én azt nagyon alaposan megtanultam.

Ha valaki szeretné megbeszélni,és nagyjából emlékszem hogy hova mit írtam. :)

2018. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát a fehérjeszintézis még könnyű is volt. Egyébként kb a 2016-ossal tenném egy szintbe mert az talán ilyen nehéz volt. A szénhidrátosat választottam de azt sajnáltam hogy nem volt most annyi embertan mint az előző években. Ha a 80% megvan akkor már bőven jó :D
2018. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Te mit éreztél nehéznek?
2018. máj. 15. 18:47
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem hiszem, hogy tudni akarom tudni mások eredményeit, mert csak idegesebb leszek tőlükxd szóval inkább megvárom a betekintőt, hogy megtudjam a válaszokazxd
2018. máj. 15. 18:49
 9/14 anonim ***** válasza:

#6os vagyok

hát a koalás még annyira nem is volt nehéz mert ki lehetett következtetni csak kreténség volt de ugye valamivel szűrni kell az embereket.

A ciklusos egy két feladata nehéz volt. A hardy-weinberg egyensúlyt nem tudtam mert nem tanították meg rendesen mert a tanárok se igazán tudták xd meg amugyis a populációgenetika a halálom.

2018. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ne is mond, hogy én azzal a populációs genetikával mennyit szenvedtem az évek alattxd Habár az érettségiben az a kis számolás nem volt nehéz. Az én nagy halálom ha családfa elemzéssel társul a populációs genetika. Szerencsére most az elkerült minket.
2018. máj. 15. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!