Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt biosz érettségi 2018?

Emelt biosz érettségi 2018?

Figyelt kérdés
Vélemények? Ki melyik választhatót választotta. Én a biológiai oxidációt. Én nem éreztem olyan nehéznek, ezért furcsállom azt, hogy még az eduline is nehéznek mondja. Olyan átlagosnak mondanám, azért ennél voltak már sokkal nehezebb évek is.

2018. máj. 15. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Aki emlékszik a populáciagenetika számításának megoldásaira, az leírná, hogy mit kapott? :D
2018. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
* A 2. amúgy a fehérjeszintézis volt, a 3. meg a nemi ciklus. Ezeket megjegyeztem, mert utáltam mind2-t. :D
2018. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
esküszöm egy családfának jobban örültem volna
2018. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos azokra már nem emlékszem most márXD Mármint a 2. és a 3. feladatra, hogy mit írtam.
2018. máj. 15. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!