Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A fegyelmi eljárás mennyire...

Boros Dániel 1.2 kérdése:

A fegyelmi eljárás mennyire komoly dolog?

Figyelt kérdés
Tegnap megkaptam a második szaktanárimat . Idáig azt hittem hogy 3 szaktanári után jár fegyelmi eljárás , de mint kiderült , így is van , azonban ha megvan a 2 szkt , utána osztályfőnökit kapok autómatikusan ,és ezzel már menni kell eljárásra. Hát komolyan, fogtam a fejem . Nem vagyok annyira jó gyerek , de azért meglepődtem , mennyire lesz súlyos?

2018. máj. 15. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként az okokat amiért kaptam , nem mondanám annyira súlyosnak , inkább röhejesnek , csak nem szeretném kiírni , nehogy valami szemfüles beköpjön a suliból:) , egyébként a tanár röhögött velem , és poénkodott amikor adta , ennyire súlyos ...
2018. máj. 15. 19:48
 2/3 A kérdező kommentje:
És még az lenne a kérdésem hogy kihat e a továbbtanulásra?
2018. máj. 15. 20:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár ki is rúghatnak a végén, elég súlyos. Hiába tűnnek számodra nevetségesnek az okok, amikért intőket kaptál, a bomlasztó viselkedés, ha nem tudod komolyan venni az iskolai szabályokat, ha tiszteletlen, pofátlan és éretlen vagy rendszeresen, bőven elég lehet arra, hogy az iskolai légkör megóvása érdekében eltanácsoljanak.
2018. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!