Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktathat hittanból így,...

Megbuktathat hittanból így, ha amúgy hármasra állok?

Figyelt kérdés
Nyolcadikas vagyok, idén bérmálkozok. És kell vizsgáznunk ilyen bérmálási kérdésekből, de nemigazán tanultam rá, meg misékre se jártam. Mondta pár hete, hogy így nem fog engedni bérmálkozni, én meg mondtam hogy jó, nekem tök mindegy, úgyse akartam csak a szüleim erőltetik. Aztán megírtuk a következő vizsgát, azon se mentem át, mert csak szóról szóra fogadja el a válaszokat, aztán hátrafordultam barátnőmhöz, hogy na így nem lesz bérmálás. És akkor tök idegesen mondta hogy visszaadja az adatlapot mert így nem fog megbérmálni. Évfolyamtársaimtól meg kérdezte az osztályfönökük utána, hogy nem tudják e ki az aki ennyire felidegesítette a papot azzal, hogy nem fog bérmálkozni mert nem akar. De ilyen miatt nem buktathat meg? Hármas jegyeim vannak, ha ezek a vizsgajegyek is bekerülnek(2-esek, de ugye az se megy át), akkor is kettesre állok.
2018. máj. 16. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ateistaként sajnos kellet bérmálkoznom, a szüleim rám eröltették.Mi nem kaptunk jegyeket de nekünk is kellet igy bérmálásra tanulni,majd vizsgázni.Személyszerint engem mindig is érdekelt az embereket megosztó dolgok,ezért jelesre felkészültem rá.Viszont volt olyan osztálytársam aki megbukott rajta mégis lehetett bérmálkozó....Elvileg nem buktathat meg 2-es re, de azt megteheti,hogy nem bérmál le.Igaz nem vesztenél vele semmit sem.
2018. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Igazából az nekem csak jó lenne, ha nem bérmálna le, csak egy plusz teher, amire készülni kell. Csak nyolcadik végén pont hittanból megbukni, mikor bekerültem az álomsulimba..
2018. máj. 17. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!